ویزای مالزی

فرم ثبت نام ویزای مالزی

  

ویزای مالزی توریستی در کم‌ترین زمان ممکن و بهترین قیمت | هورام گشت تاج

اگر تور مالزی را برای سفر انتخاب کردید و یا برنامه سفر به مالزی را از هر طریقی دارید بهتر است با خواندن این مطلب با تمامی اطلاعات مورد نیاز برای دریافت ویزای مالزی و شرایط اخذ ویزای مالزی آشنا شوید، پس با ما همراه باشید...

ویزای مالزی

کشور مالزی یکی از بهترین مقاصد گردشگری آسیا و حتی دنیا به شمار می‌آید و سالانه تعداد بالایی از گردشگران دنیا برای بازدید از شهرهای توریستی مالزی به این کشور سفر می‌کنند. اما با توجه به آنکه سفر به این کشور نیازمند دریافت ویزای مالزی است، بنابرین پیش از هرچیز بهتر است در این خصوص اطلاعات کاملی کسب کنیم تا برنامه ریزی سفر ما با مشکل مواجه نشود.

این ویزا معمولا به هر اتباع خارجی که قصد سفر به مالزی را داشته باشند تعلق می‌گیرد اما انجام روال و مراحل درست کار از اهمیت بالایی برخوردار است. همچنین ویزای مالزی از لحاظ میزان اقامت و دلیل سفر انواع مختلفی دارد که هر شخص با توجه شرایط خود اقدام به دریافت یکی از انواع ویزای مالزی می‌نماید. در ادامه با انواع ویزای مالزی آشنا خواهیم شد.

ویزای مالزی

انواع ویزای مالزی

ویزای مالزی تنوع بالایی دارد، تا هرشخص بتواند با توجه به قصد خود از سفر و میزان اقامت مورد نیاز، بهترین نوع ویزا را دریافت کند. برخی از مهم‌ترین انواع ویزای مالزی در لیست زیر قرار گرفته‌اند:

 • ویزای مالزی توریستی (گردشگری): این نوع ویزا به منظور سفرهای توریستی و تفریحی ارائه می‌شود که در ادامه کاملا توضیح خواهیم داد.
 • ویزای کار در مالزی: ویزای کار در مالزی مختص افرادی است که پیشنهاد کار در شرکتی واقع در مالزی دارند.
 • ویزای مالزی کسب و کار: این ویزا برای سرمایه‌گذاران تجاری و صاحبان کسب و کار در نظر گرفته شده است.
 • ویزای مالزی دانشجویی: همان‌طور که از نام این ویزا مشخص است، برای ادامه تحصیل در دانشگاه‌های مالزی تعبیه شده است.
 • ویزای مالزی ترانزیت: ویزای ترانزیت مالزی مخصوص توقف موقت در فرودگاه این کشور است. کسانی که برای سفر به مقصد دیگری، در فرودگاه مالزی موقتا توقف می‌کنند به این ویزا نیاز خواهند داشت.

شرایط ویزای مالزی

ویزای مالزی علاوه بر میزان اقامت، از لحاظ تعداد ورود مجاز نیز انواع مختلفی دارد. شرایط ویزای مالزی از لحاظ امکان ورود به دو دسته کلی تقسیم می‌شود که در ادامه توضیح می‌دهیم:

 • ویزای مالزی سینگل: این نوع ویزا بیشتر مختص کسانی می‌شود که برای بازدید معمولی به این کشور سفر می‌کنند و به طور کلی یک بار نیاز به ورود دارند. ویزای ورود تکی مالزی یا ویزای سینگل مالزی تنها یک بار امکان ورود به خاک این کشور را به شما می‌دهد.
 • ویزای مالزی مولتی: این نوع ویزا معمولا برای کسانی که به قصد تجارت و کسب و کار به مالزی سفر می‌کنند مورد استفاده قرار می‌گیرد که با توجه به شرایط کاری نیاز به چند مرتبه انتقال میان کشور مبدا و مقصد دارند. با دریافت این نوع ویزا امکان بیش از یک بار ورود به خاک مالزی را خواهید داشت.

دریافت ویزای مالزی نوع توریستی

دریافت ویزای مالزی نوع توریستی به روش‌های متنوعی قابل دریافت است، این ویزا می‌تواند قبل از سفر یا در فرودگاه مالزی برای فرد صادر شود. معمولا برای کسانی که به منظور تفریح و گردشگری به این کشور سفر می‌کنند ویزای سینگل دریافت خواهند کرد و کمتر پیش می‌آید برای ویزای مولتی اقدام کنند. مزیت دریافت ویزای مالزی سینگل این است که نیاز به دریافت مجوز از اداره مهاجرت این کشور ندارد و مسافران در زمان سفر در گیت فرودگاه مالزی با پرداخت هزینه به صورت آنی ویزا دریافت می‌کنند.

شرایط اخذ ویزای مالزی توریستی

شرایط اخذ ویزای مالزی نوع توریستی مورد به خصوصی ندارد و از آنجا که این ویزا معمولا در فرودگاه مقصد صادر می‌شود، به طور کلی دولت مالزی در این باره سخت‌گیری خاصی نمی‌کند. به این ترتیب شرایط اخذ ویزای مالزی توریستی شامل مدارک مورد نیاز می‌شود که در ادامه به آن خواهیم پرداخت. لازم به ذکر است هزینه ویزای مالزی گردشگری در حال حاضر مبلغ 10 دلار است که در زمان صدور در فرودگاه از شما دریافت خواهد شد.

مدارک ویزای مالزی

مدارک ویزای مالزی به طور کلی به شرح زیر است:

 • پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار
 • بلیط رفت و برگشت پرواز به مالزی
 • بیمه مسافرتی با پوشش کرونا
 • کارت واکسن با حداقل 14 روز فاصله از تاریخ دوز دوم

ویزای توریستی مالزی

در نهایت برای دریافت اطلاعات بیشتر، استعلام به روز قیمت تور مالزی و راهنمایی در خصوص سفر به این کشور زیبا می‌توانید از طریق تماس تلفنی با مشاورین مجرب هورام گشت در ارتباط باشید.