ویزای تایلند

فرم ثبت نام ویزای تایلند

ویزای تایلند (Thailand Pass) با بهترین نرخ و سریع‌ترین زمان | هورام گشت تاج

چنانچه تمایل به بازدید از کشور زیبای تایلند را دارید و تور تایلند را برای سفر خود انتخاب کردید، اولین قدم برای سفر به این کشور اقدام برای دریافت ویزای تایلند است. برای اخذ ویزای تایلند فوری با بهترین نرخ‌ها، لطفا مطالب این بخش را به طور کامل مطالعه فرمایید تا همه اطلاعات لازم را برای دریافت ویزای تایلند کسب نمایید.

ویزای تایلند

کشور تایلند یکی از مقاصد محبوب گردشگری در دنیا و مخصوصا ایران است که شامل چندین شهر توریستی می‌باشد. اگر تا به حال به این کشور سفر نکرده اید شاید ندانید که برای بازدید از آن باید بلیط و ویزای تایلند یا به اصطلاح Thailand Pass دریافت نمایید. به این ترتیب بیشترین درخواست اخذ ویزای تایلند فوری مربوط به ویزای توریستی این کشور می‌شود، اما قبل از هرچیز بد نیست کمی در مورد انواع ویزای تایلند بدانیم.

انواع ویزای تایلند

انواع ویزای تایلند به دسته‌های گوناگون و متفاوتی تقسیم می‌شود که ما سه نوع از مهم‌ترین آن‌ها را معرفی خواهیم کرد. مهم‌ترین ویزاهای تایلند به شرح زیر است:

 • ویزای تحصیلی تایلند (ویزای دانشجویی تایلند) : ویزای دانشجویی تایلند مخصوص کسانی است که قصد ادامه تحصیل در دانشگاه‌های تایلند را دارند.
 • ویزای تجاری تایلند : ویزای تجاری تایلند مختص افرادی است که صاحب کسب و کار هستند یا ریاست یک شرکت بزرگ را بر عهده دارند.
 • ویزای توریستی تایلند : ویزای توریستی تایلند بیشترین درخواست را میان ویزاهای تایلند دارد و تمامی گردشگران برای سفر به تایلند نیاز به صدور این ویزا دارند.

ویزای توریستی تایلند

ویزای توریستی تایلند

ویزای توریستی تایلند به طور کلی به دو نوع تقسیم میشود که در لیست زیر در مورد هردو آن‌ها توضیح دادیم:

 • ویزای توریستی تایلند یک بار ورود: این نوع ویزای توریستی در مدت زمان اعتبار، تنها امکان یک بار ورود به کشور تایلند را به مسافر خواهد داد.
 • ویزای توریستی تایلند مولتی: ویزای مولتی امکان ورود بیش از یک بار در طول مدت اعتبار ویزا را به متقاضی می‌دهد که می‌توان با یک بار دریافت این ویزا چند بار به این کشور سفر کرد.

شرایط جدید ویزای تایلند نوع توریستی

شرایط جدید ویزای تایلند نوع توریستی به این صورت است که مدت اعتبار آن از زمان درخواست 60 روز می‌باشد، البته این مدت در برخی موارد تا 90 روز قابل تمدید نیز است. باتوجه به اینکه تورهای تایلند معمولا 7 شبه هستند اعتبار این ویزا بیش از میزان مورد نیاز است و متقاضیان بعد از صدور ویزای توریستی تایلند وقت دارند تا 60 روز وارد خاک تایلند شوند. اما یکی از نکات حائز اهمیت مدارک لازم جهت ویزای توریستی تایلند است که در ادامه مفصل توضیح خواهیم داد.

مدارک لازم جهت ویزای توریستی تایلند

مدارک لازم جهت ویزای توریستی تایلند یا Thailand Pass طبق آخرین قوانین سفارت این کشور به شرح زیر است:

 • اصل و کپی پاسپورت
 • عکس پرسنلی
 • کپی کارت ملی
 • بلیط رفت و برگشت پرواز به تایلند
 • بیمه نامه مسافرتی با پوشش کرونا
 • کارت واکسیناسیون
 • تکمیل فرم درخواست ویزا
 • پرینت حساب بانکی به زبان انگلیسی با مهر و امضای بانک و 50 میلیون تومان موجودی برای هر فرد،

قیمت ویزای تایلند

قیمت ویزای تایلند نوع توریستی با توجه به نوسان ارز و شرایط سفارت که چند وقت یک بار تغییر می‌کند رقمی متغییر است. قیمت ویزای تایلند به عوامل مختلفی چون قیمت دلار، قیمت بت (واحد پولی تایلند)، روابط کشورها و... بستگی دارد که به این دلیل رقم ثابتی ندارد. بهتر است برای استعلام به روز قیمت ویزای تایلند ، با مشاورین هورام گشت از طریق تماس تلفنی در ارتباط باشید.

ویزای تایلند

کارگزار ویزای تایلند

برای اخذ ویزای تایلند فوری به هیچ عنوان پیشنهاد نمی‌شود که شخصا اقدام نمایید! چراکه کوچک‌ترین نقص در مدارک و انجام نادرست مراحل دریافت ویزا می‌تواند منجر به ریجکت شدن درخواست شما شود. شرکت هورام گشت به عنوان کارگزار ویزای تایلند در کوتاه‌ترین زمان ممکن، با کمک متخصصین حرفه‌ای خود تمامی مراحل اخذ ویزای توریستی تایلند شما را پیگیری می‌کنند و از لحظه درخواست تا صدور ویزا در کنار شما هستند. برای اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه دریافت ویزای توریستی تایلند می‌توانید از طریق تماس تلفنی با مشاورین ما ارتباط برقرار کنید، همچنین تمام مطالب مربوط به ویزای کشورهای آسیایی در بخش ویزاهای وبسایت هورام گشت در دسترس شماست.